فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۹ ۲۷
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2b7Ziti02LHZgdiqINu327Ig2K/Ysdi12K/ZiiDYudmF2YTZitin2Kog2LnZhdix2KfZhtmKINmIINin2KzYsdin2Yog2LLZitix2LPYp9iu2Kog2YfYp9mKINix2Ycg2KjYp9i6INit2LbYsdiqINiy2YfYsdinKNizKQ==

پیشرفت ۷۲ درصدی عملیات عمرانی و اجرای زیرساخت های ره باغ حضرت زهرا(س)

شهردارمنطقه ثامن از پیشرفت ۷۲ درصدی عملیات عمرانی و اجرای زیرساخت های ره باغ حضرت زهرا(س) خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس، فرهادحجازی در این خصوص، گفت: در حال حاضر همزمان با اجرای پروژه، عملیات خاک ریزی بستر کاشت گونه های گیاهی و اجرای شبکه آبیاری فضای سبز مسیر، توسط اداره فضای سبز منطقه ثامن در حال اجراست و پوشش گیاهی این مسیر نیز حدود ۱۰ درصد پیشرفت اجرا دارد.

وی اضافه کرد: این ره باغ با مساحت بالغ بر ۱۷۵۰۰ متر مربع یکی از مسیر های سبز تجهیزشده تشرف به حرم مطهر رضوی است که شارستان رضوی در قطاع سه(بلوار شهید شوشتری) را از حاشیه میدان امر به معروف و نهی از منکر به ورودی صحن امام حسن مجتبی«ع»(هدایت) حرم مطهر رضوی متصل و با رویکرد پیاده مدار، امکان تشرف زائران بارگاه منور رضوی را میسر می کند.

شهردار منطقه ثامن تصریح کرد: همچنین اجرای کامل آن تاثیر بسزایی بر افزایش سرانه فضای سبز منطقه ثامن خواهد گذاشت.

حجازی ادامه داد: با پیگیری و تاکید مهندس سید فرهاد حجازی شهردار منطقه ثامن، به زودی فاز اول این ره باغ، در قالب پیاده رو جانبی ضلع جنوبی پروژه جهت تردد در دسترس شهروندان قرار خواهد گرفت و طبق پیش بینی ها این پروژه تا پایان سال جاری به صورت کامل مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت‌.

وی گفت: تاکنون حدود ۳۰۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه ره باغ حضرت زهرا(س) بودجه اختصاص یافته است. بودجه‌ای که صرفا به خاطر رفاه و آسایش زائران و مجاروان هزینه می‌شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7964900334676
Qt: 1.7576773166656