سه شنبه, ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۲۱:۲۵ ۴۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KfYrdiv2KfYqyDZhdiz2KzYryDYp9ix2LTYp9ivINiv2LEg2KrZh+KAjNm+2YTigIzZhdit2YTZhyDbtNu12K/Ysdi12K8g2b7Ziti02LHZgdiqINmB2YrYstmK2YPZiiDYr9in2LHYrw==

شهردار منطقه ثامن خبرداد:

احداث مسجد ارشاد در ته‌پل‌محله ۴۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سیدفرهاد حجازی، شهردار منطقه ثامن ، در حاشیه نشست با حجت‌الاسلام احمدزاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی :احداث مسجد ارشاد بالغ بر 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس، صبح امروز سه شنبه 20 مهرماه،حجت الاسلام والمسلمین احمدزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خراسان رضوی در نشستی مشترک با سید فرهاد حجازی شهردار منطقه ثامن نسیت به تعیین تکلیف تعدادی از مساجد و رقبات وقفی موجود در محدوده پیرامون حرم مطهررضوی گفتگو کردند.

یکی از موضوعات اصلی این نشست تعیین تکلیف و رفع معارضات مربوط به مسجد ارشاد بود و در این دیدار از سوی دو طرف بر رفع مغایرت های موجود در احداث مسجد ارشاد به منظور رعایت احکام شرعی و موازین وقف تاکید شد.

سید فرهاد حجازی شهردار منطقه ثامن در این نشست اظهار کرد: مسجد ارشاد که در زمینی به مساحت ۲۳۱ متر در ضلع جنوبی پروژه تجاری- اقامتی مبین در حاشیه شارستان ته پل محله واقع شده، طبق توافق اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و همچنین موافقت سرمایه گذار پروژه، در محل قبلی خود تثبیت شد و در حال حاضر با زیربنای بالغ بر ۱۵۰۰ مترمربع و در۷ طبقه( ۵طبقه منفی و دو طبقه روی همکف) در دست تجدید بناست.
وی افزود: پروژه احداث این مسجد در حال حاضر بالغ بر ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

گفتنی است پیش از این دیدار نیز مدیرکل اوقاف استان با همراهی محمدرضا فخاری مدیر قطاع2 و مهدی جهان میهن مسئول امور وقفی منطقه ثامن از محل اجرای پروژه بازدید کردند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1604774792989
Qt: 0.75655055046082