فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۴ ۷۸
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KzZhNiz2Ycg2KrZg9ix2YrZhSDZiCDZhdi52KfYsdmB2Ycg2YXYr9mK2LHYp9mGINmG2YjYp9it2Yog27Eg2Ygg27Ig2K7Yr9mF2KfYqiDYtNmH2LHZiiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDZhdmG2LfZgtmHINir2KfZhdmGINmF2LTZh9ivINmF2YLYr9iz

جلسه تکریم و معارفه مدیران نواحی ۱ و ۲ خدمات شهری شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس

در این جلسه از زحمات امین علیزاده و حسین مقری بعنوان روسای پیشین تشکر و روح ا... عرب بعنوان سرپرست اداره ناحیه ۱ و مرتضی بهلولی به عنوان سرپرست ناحیه ۲ خدمات شهری منطقه ثامن معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس،جلسه تکریم و معارفه مدیران نواحی ۱ و ۲ خدمات شهری شهرداری این منطقه با حضور معاون خدمات شهری منطقه و روسای ادارات خدمات شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ثامن برگزار شد.
در این جلسه از زحمات امین علیزاده و حسین مقری بعنوان روسای پیشین تشکر و روح ا... عرب بعنوان سرپرست اداره ناحیه ۱ و مرتضی بهلولی به عنوان سرپرست ناحیه ۲ خدمات شهری منطقه ثامن معرفی شدند.

عباس مرادیان مقدم، معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ثامن در این جلسه ضمن تاکید بر اینکه بافت پیرامون حرم مطهر رضوی به عنوان پیشانی شهر مشهد مقدس و قدمگاه زوار بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) مطرح است و همواره مورد توجه همگان می باشد، افزود: خوشبختانه اکثر قریب به اتفاق خدمتگزاران مردم در این منطقه بر این امر واقف هستند و در مجموعه معاونت خدمات شهری منطقه و ادارات تابعه به عنوان «منطقه همیشه بیدار » که در سه شیفت کاری و ۲۴ ساعته مشغول ارائه خدمات گوناگون به شهروندان و رائران مشهد مقدس می باشد، این امر نمود بیشتری دارد.


وی با اشاره به اینکه اعمال تغییرات لازمه هر حرکت نویی است و صرفا در جهت شکوفایی و استفاده از ظرفیت های فردی و گروهی اعمال می شود، تاکید کرد: با توجه به رویکردهای مجموعه جدید شورای اسلامی شهر مشهد مقدس مبنی بر ارتقای کمی و کیفی خدمات شهرداری، و نیز افزایش تکریم شهروندان و زائران مشهد مقدس تحت عنوان شعار « مشهد مقدس، جهان شهر برکت و کرامت» و همچنین تاکید مهندس حجازی شهردار محترم منطقه بر تلاش در جهت توسعه همه جانبه به منظور پویایی بیشتر سیستم در راستای تحقق این شعار، تغییراتی را در مجموعه اعمال کردیم تا بتوانیم ضمن استفاده از نیروی انگیزه و جوانی مدیران جدید که از بدنه کارشناسی مجموعه می‌باشند و دارای تجربه و تخصص مرتبط با موضوعات نیز هستند، در این امر گام برداریم.

آدرس کوتاه شده: