فهرست طبقات
شنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۰۱ ۱۴
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2KjYp9iy2K/ZitivINmF2LPYqtmF2LEg2KfYsiDYp9mK2LPYqtqv2KfZhyDZh9in2Yog2K7Yr9mF2KfYqiDYsdiz2KfZhiDZiCDZhdit2YQg2YfYp9mKINio2LHar9iy2KfYsdmKINmF2LHYp9iz2YUg2LnYstin2K/Yp9ix2Yo=

با هدف حفظ ایمنی و سلامت زوار بارگاه منور امام مهربانی ها و عزاداران حسینی صورت گرفت؛

بازدید مستمر از ایستگاه های خدمات رسان و محل های برگزاری مراسم عزاداری

با هدف حفظ ایمنی و سلامت زوار بارگاه منور امام مهربانی ها و عزاداران حسینی، بازدید مستمر کارشناسان ایمنی، بهداشت و پدافند غیرعامل کارگروه ویژه ایمنی و بهداشت منطقه ثامن از ایستگاه های خدمات رسان و همچنین محل های برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز در اطراف حرم مطهر رضوی صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس، در راستای کنترل پروتکل های بهداشتی و همچنین رعایت مفاد دستورالعمل ۹ گانه کمیته ویژه ایمنی و بهداشت منطقه ثامن، کارشناسان ایمنی، بهداشت و پدافند غیرعامل کارگروه ویژه ایمنی و بهداشت منطقه ثامن از ایستگاه های خدمات رسان و همچنین محل های برگزاری مراسم عزاداری در فضای باز در اطراف حرم مطهر رضوی با هدف حفظ ایمنی و سلامت زوار بارگاه منور امام مهربانی ها و عزاداران حسینی توسط هیئات مذهبی بازدید مستمری صورت گرفت.

همچنین بر اساس دستورالعمل ۹ گانه ای که توسط این کارگروه به ایستگاه های صلواتی، حسینیه ها و هیئات مذهبی فعال در سطح منطقه ابلاغ شده، رعایت یک سری شرایط و تامین برخی اقلام ایمنی و بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا ضروری است.

از جمله مفاد این ابلاغیه می توان به در نظر گرفتن ورودی و خروجی های مجزا در محل های عزاداری و ایستگاه های صلواتی، توزیع ماسک و همچنین گندزدایی و ضدعفونی مستمر محل، کنترل سیم‌کشی ها و اجرای آن توسط کارشناس مربوطه و با رعایت اصول تاسیسات، تامین لوازم حداقلی اطفاء حریق، استفاده از لوازم گرمایشی و سرمایشی استاندارد و ... اشاره کرد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.2107073465983
Qt: 0.92657423019409