فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۰۵ ۱۹
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
از آذین بندی و فضا آرایی تا شستشو و گلاب پاشی خیابان ها و محلات اطراف حرم مطهررضوی

سید فرهاد حجازی شهردار منطقه ثامن مشهد مقدس، اقدامات ویژه عید سعید فطر را تشریح کرد:

از آذین بندی و فضا آرایی تا شستشو و گلاب پاشی خیابان ها و محلات اطراف حرم مطهررضوی

پس از اعلام حلول ماه شوال و عید سعید فطر،از شب گذشته و در ساعات اولیه بامداد امروز کلیه خیابان ها، ایستگاه های اتوبوس و گذرگاه های عابر پیاده در اطراف بارگاه منور رضوی، توسط نارنجی پوشان خدوم منطقه ثامن(بصورت مکانیزه و دستی) رفت و روب، شستشو، گلاب پاشی و عطرافشانی شده و کلیه سرویس های بهداشتی موجود در محدوده گندزدایی و ضدعفونی شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس،سید فرهاد حجازی شهردار منطقه ثامن ضمن تبریک عید سعید فطر به همه مسلمین، اقدامات ویژه این مناسبت را تشریح کرد و گفت: با توجه به اینکه نماز باشکوه عید سعید فطر در حرم مطهررضوی می شد،کلیه نیروهای خدمات شهری منطقه از روز گذشته آماده خدمت رسانی بوده اند.

وی تصریح کرد: پس از اعلام حلول ماه شوال و عید سعید فطر،از شب گذشته و در ساعات اولیه بامداد امروز کلیه خیابان ها، ایستگاه های اتوبوس و گذرگاه های عابر پیاده در اطراف بارگاه منور رضوی، توسط نارنجی پوشان خدوم منطقه ثامن(بصورت مکانیزه و دستی) رفت و روب، شستشو، گلاب پاشی و عطرافشانی شده و کلیه سرویس های بهداشتی موجود در محدوده گندزدایی و ضدعفونی شده است.
شهردار منطقه ثامن اظهار کرد:اکیپ ویژه جمع آوری و رفع سدمعبر، در طول مسیر تشرف زائران مستقر شده و اقدامات لازم در خصوص کنترل و برقراری نظم بیشتر در معابر را انجام می دهند.
حجازی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین از روز گذشته و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن، فضا آرایی ویژه کلیه مبادی منتهی به حرم مطهررضوی با استفاده از نصب حدود ۵۰۰ عدد پرچم رنگی و نیز ریسه های پارچه ای الوان صورت گرفته است.