پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۱۲ ۱۱۳
طبقه بندی: اخبار شهر
چچ
2YjYrNmI2K8g2KfZhtiz2KzYp9mFINmF2K/Zitix2YrYqtmKINiv2LEg2LfYsditINis2K/ZitivINmG2YjYs9in2LLZiiDYqNin2YHYqiDZvtmK2LHYp9mF2YjZhiDYrdix2YUg2YXYt9mH2LEg2LHYttmI2Yo=

استاندار خراسان رضوی در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه ره باغ حضرت زهرا(س) مطرح کرد:

وجود انسجام مدیریتی در طرح جدید نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی

استاندار خراسان رضوی گفت: در طرح جدید نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی، انسجام مدیریتی وجود دارد که می ‌توان اختلاف در خصوص این طرح را رفع و با مدیریت دادگستری استان، طرح جدید را با مشورت همه نهایی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهدمقدس، علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه ره باغ حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: یکی از برنامه هایی که از روز اول خدمت گذاری به مردم مشهد بر آن تاکید شد، مرتفع کردن اختلافات چند ساله موجود در طرح ثامن با همراهی مدیران استانی است.
وی افزود: در یک سال گذشته فراز و نشیب های بسیاری در مسیر این پروژه قرار داشت که مورد توجه همه مردم ایران و مقام معظم رهبری ایران واقع شده است.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: شورای عالی شهرسازی مدعی آن است که هر ١٠ سال باید طرح ها بازنگری شود لذا جلسات مرتبط در این خصوص برگزار و در ستاد تدبیر استان نیز هماهنگی ها با دادگستری و دستگاه های مرتبط انجام شد.
رزم حسینی خاطرنشان کرد: بنا بر آخرین نشستی که با حضور مسئولان و نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، صورت جلسه ای امضا شد که بر اساس همان صورت جلسه، امروز شاهد برگزاری چنین مراسمی هستیم.
وی اضافه کرد: در طرح جدید نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی، انسجام مدیریتی وجود دارد که می ‌توان اختلاف در خصوص این طرح را رفع و با مدیریت دادگستری استان، طرح جدید را با مشورت همه نهایی کرد.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: در ستاد تدبیر استان نیز مدیریت پروژه برای نهایی کردن طرح به دادگستری واگذار شده تا مشکلات اصلی رفع و در چند ماه آینده این طرح در شورای عالی شهرسازی تصویب شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2955147425334
Qt: 2.4274785518646