• اداره درآمد

   اداره درآمد

    

   معرفی:
   اداره درآمد از لحاظ درجه اهمیت، یکی از مهم ترین و حساس ترین زیرمجموعه ها در نهاد شهرداری می باشد. با توجه به حساسیت بسیار و اهمیت بالایی که فعالیت این اداره, چه در جهت خدمت رسانی سریع و مناسب به متقاضیان محترم و چه در جهت ایفای نقش موثر در تامین هزینه های فعالیت های عمرانی و خدماتی شهرداری دارا می باشد, پرسنل این اداره تمامی سعی و تلاش خویش را در جهت انجام دقیق وظایف محوله به کار می برند.

   بخش ها و زیرمجموعه ها:
   اداره درآمد از 4 زیرمجموعه زیر تشکیل شده است:
   1) واحد درآمد: وظیفه محاسبه و اخذ عوارض در هنگام صدور پروانه و یا پایانکار ساختمانی بر عهده این واحد می باشد. در این واحد 3 نفر مشغول به کار می باشند.
   2) واحد اصناف: وظیفه این واحد محاسبه، صدور فیش عوارض و اخذ عوارض شغلی (کسب و پیشه) از واحدهای صنفی می باشد. لازم به ذکر است که فیش پرداخت شده عوارض شغلی جهت پاسخ به استعلام اتحادیه به منظور در این واحد 2 نفر به خدمت رسانی مشغول می باشند.
   3) واحد نوسازی: در این واحد محاسبه و اخذ عوارض نوسازی و عمران شهری املاک و ساختمان ها, مطابق با قانون نوسازی و عمران شهری انجام می گردد. در این واحد 2 نفر مشغول به کار می باشند.
   4) واحد عوارض خودرو: در این واحد محاسبه و اخذ عوارض سالیانه خودرو انجام می گردد. در این واحد 1 نفر مشغول به کار می باشد.


   فلوچارت گردش کار در اداره درآمد

   توضیحات:
   1- تقریبا تمامی پرونده ها, درخواستها, استعلامها و مجوزهای صادره توسط شهرداری منطقه پس از تایید واحد درآمد منطقه (درج مهر درآمد بر روی پرونده) پاسخگویی می گردد.
   2- با توجه به حساسیت فوق العاده بسیار محاسبات و جلوگیری از وقوع اشتباه در حین محاسبه، محاسبات توسط دو نفر از کارشناسان درآمد بررسی می گردد.

   اداره درآمد

    

   روابط عمومی شهرداری و شرکت عمران و مسکن سازان ثامن

   تعداد بازدید :943
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,503,170
  تعداد بازدید امروز : 764
  تعداد بازدید دیروز : 605
  آخرین به روزرسانی : 14:42  1399/04/25
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.