• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 62
   کد: 184848
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
   شهردار منطقه ثامن در تشریح اقدامات صورت گرفته در برنامه های ورزشی منطقه ثامن در تابستان امسال عنوان کرد:

   حضور پررنگ بانوان در دهمین المپیاد ورزشی محلات منطقه ثامن مشهد

   بیش از 5500 نفر ورزشکار در قالب500 تیم و 12رشته مختلف، در دو گروه زنان و مردان و در سه رده سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان در این دوره مسابقات مشارکت داشتند.
   حضور پررنگ بانوان در دهمین المپیاد ورزشی محلات منطقه ثامن مشهد

   شهردار منطقه ثامن مشهد مقدس با اشاره به افزایش چشمگیر حضور زنان در دهمین دوره المپیاد ورزشی محلات منطقه ثامن، گفت: بیش از 5500 نفر ورزشکار در قالب500 تیم و 12رشته مختلف و در دو گروه زنان و مردان و در سه رده سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان در این دوره مسابقات مشارکت داشتند.
   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهدمقدس، سید مصطفی نعمتی با بیان این مطلب، گفت: در گذشته وظایف شهرداری‌ها به نصب تجهیزات و دستگاه‌های ورزشی در پارک‌ها و بوستان‌ها و در اختیار گذاشتن این امکان برای ورزش صبحگاهی و عصرگاهی ختم می‌شد. اما امروزه وظایف شهرداری‌‌ها در امر ورزش گسترش یافته و با برگزاری مسابقات ورزشی در محلات، تأسیس زیرساخت‌های ورزشی در نقاط مختلف شهر، ایجاد مدارس ورزشی، توجه به ورزش کارمندان و حتی تیمداری در لیگ‌های کشوری، بار عمده‌ای از توسعه ورزش همگانی، قهرمانی و حرفه‌ای را در کشور برعهده گرفتند.
   وی افزود: شهرداری منطقه ثامن نیز،با توجه سیاست های کلی شهرداری مشهد در جهت غنی سازی اوقات فراغت و ارتقاء روحیه نشاط در بین شهروندان، در سال‌های اخیر با برگزاری المپیاد ورزشی و توسعه زیرساخت‌های ورزشی در محلات، سهم قابل توجهی در توسعه ورزش همگانی داشته است.
   شهردار منطقه ثامن در همین راستا به برگزاری دهمین دوره المپیاد ورزشی منطقه ثامن در تابستان گذشته،که با استقبال گسترده شهروندان مواجه شده بود، اشاره کرد و گفت: بیش از 5500 نفر ورزشکار در قالب500 تیم و 12رشته مختلف و در دو گروه زنان و مردان و در سه رده سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان در این دوره مسابقات مشارکت داشتند.
   نعمتی با بیان اینکه امسال حدود 1058 نفر از بانوان ورزشکار و مربی در رشته های فوتسال،بسکتبال،والیبال،داژبال، تنیس روی میز و ورزش های بومی و محلی شرکت کردند، تصریح کرد: رشد 400 درصدی حضور زنان و دختران نسبت به دوره نهم و سنوات قبل آن از جمله نقاط قوت دهمین دوره المپیاد ورزشی منطقه ثامن بود.

   معرفی استعدادهای برتر به باشگاه ها و هیأت های ورزشی استان
   حسین غفاری،کارشناس سلامت و تربیت بدنی همگانی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن نیز در رابطه با برگزاری این دوره از مسابقات در منطقه ثامن گفت: خوشبختانه تمامی مسابقات طبق برنامه ریزی های صورت گرفته از ابتدای تابستان آغاز و به طور منظم برگزار شد.
   وی افزود: از نکات قابل توجه این دوره کشف و شناسایی استعدادهای برتر مسابقات در رشته های فوتبال و فوتسال بود که با حضور نمایندگان استعدادیاب هیات فوتبال استان انجام شد و تا کنون چند تن ازین نفرات به باشگاه ها و مدارس فوتبال حرفه ای استان معرفی شدند.
    

   تعداد بازدید: 62
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,469,239
  تعداد بازدید امروز : 492
  تعداد بازدید دیروز : 455
  آخرین به روزرسانی : 17:32  1399/03/06
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.