• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 49
   کد: 182749
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
   رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد در دیدار با شهردار منطقه ثامن خبر داد:

   تشکیل پایگاه مرکزی مدیریت بحران مشهد در منطقه ثامن

   امیدواریم با جانمایی مکانی مناسب در این منطقه و با هماهنگی و همکاری شهرداری منطقه، هرچه سریعتر کار احداث و تجهیز این مرکز مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در منطقه آغاز شود.
   تشکیل پایگاه مرکزی مدیریت بحران مشهد در منطقه ثامن

   رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد از تشکیل پایگاه مرکزی مدیریت بحران مشهد در منطقه ثامن خبر داد.


   به گزارش روابط عمومی شهرداری مشهد، وحید اکلملی در نشست با شهردار منطقه ثامن با اشاره به اینکه بحث احداث پایگاه مرکزی مدیریت بحران شهرداری مشهد در منطقه ثامن به تصویب رسیده است، اظهار کرد: با توجه به موقعیت استراتژیک این منطقه شهری در قلب شهر مشهد مقدس، مجموعه مدیریت شهری مشهد تصمیم گرفتند که پایگاه مرکزی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری را در این منطقه احداث کنند.
   وی با اشاره به اهمیت احداث پایگاه مدیریت بحران بل توجه به حساس بودن موقعیت جغرافیایی منطقه ثامن گفت: امیدواریم با جانمایی مکانی مناسب در این منطقه و با هماهنگی و همکاری شهرداری منطقه، هرچه سریعتر کار احداث و تجهیز این مرکز مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در منطقه آغاز شود.


   در ادامه سید مصطفی نعمتی، شهردار منطقه ثامن نیز با اشاره به اینکه خوشبختانه اقدامات خوبی از قبیل سازماندهی گروه‌های پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شهری در مناطق 13 گانه، سازمان‌ها و معاونت‌های تابعه شهرداری مشهد، طی دو سال اخیر صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: منطقه ثامن آمادگی هرگونه همکاری با مجموعه مدیریت بحران شهری مشهد به منظور تامین امنیت و حفظ جان شهروندان شهر امید و زندگی و زائران حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) را دارد.
   وی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد واحدهای اقامتی، هتل‌ها و مهمانپذیرهای شهر مشهد در منطقه ثامن متمرکز است، تصریح کرد: این آمادگی را داریم تا در صورت موافقت و همکاری مجموعه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شهرداری مشهد، از طریق گروه پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران شهرداری منطقه ثامن، دوره‌های آموزشی ویژه‌ای را برای مدیران و کارکنان این مجموعه‌ها در راستای ارتقاء ضریب ایمنی در ارائه خدمات به زائران بارگاه منور رضوی داشته باشیم.

   تعداد بازدید: 49
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,503,181
  تعداد بازدید امروز : 775
  تعداد بازدید دیروز : 605
  آخرین به روزرسانی : 14:42  1399/04/25
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.