• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 30
   کد: 182737
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد در نشست صمیمی با اهالی محله جوادیه:

   مشکلات بافت پیرامونی حرم مطهر تنها با مشارکت مردم حل می‌شود

   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهدمقدس گفت: مسائل باید به شکل مستمر از سوی ساکنان بافت پیرامونی حرم مطهر پیگیری و برای آنها همفکری شود؛ مشکلات و مسائل جز با مشارکت و پشتیبانی مردم برطرف نخواهد شد.
   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد در نشست صمیمی با اهالی محله جوادیه:


   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن شهر مشهدمقدس، احمد نوروزی، رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت ها و رییس کمیته نظارتی شماره 4 شورای اسلامی شهر مشهد مقدس،در نشست صمیمی اعضای کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد با اهالی جوادیه به ارائه برخی مطالب پیرامون طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی پرداخت و اظهارکرد: از ابتدای فعالیت مدیریت «نعمتی» در منطقه ثامن، تحول و حرکت خوبی اتفاق افتاده و براساس برنامه‌ریزی های انجام شده امیدواریم 2 سال پیش رو نیز این حرکت از شتاب بیشتری برخوردار شود.

   وی با بیان اینکه براساس تاکیدات کمیته نظارتی از ابتدا سعی کردیم فضای کارگاهی شکل گرفته در سطح منطقه را ساماندهی کنیم چراکه مشکلات بسیاری برای مردم ایجاد کرده بود، گفت: حضور همیشه مردم در صحنه و مطالبه‌گری آنها شرایط را تغییر خواهد داد و هدف از برگزاری چنین نشست هایی هم شنیدن صحبت های مردم و مطالبه‌گری شهروندان است.

   نوروزی تاکید کرد: مسائل باید به شکل مستمر از سوی ساکنان محله پیگیری و برای آنها همفکری شود؛ مشکلات و مسائل جز با مشارکت و پشتیبانی مردم برطرف نخواهد شد.

   وی افزود: وضع موجود را تایید نمی‌کنیم و همه بر این باوریم که باید بهتر شود؛ به منظور پیشبرد اهداف مدنظر باید مکانیزمی طراحی گردد که اولویت کار با خود مردم باشد و تلاش خواهیم کرد با تکیه بر رویکردی تعاملی شرایط بهبود پیدا کند.

   رئیس کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد با اشاره به پیش‌بینی استقرار 9 گروه تسهیلگر در هرکدام از محلات منطقه ثامن، گفت: این گروه‌ها با ارائه راهکارهای مناسب برای چگونگی بازسازی و بهسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد، نقش بسزایی ایفا خواهند کرد.

   نوروزی گفت: براین اساس و مکانیزم، ارزش افزوده بهتری برای ساکنان ایجاد خواهد شد و از خدمات بهتری نسبت به امروز بهره‌مند می‌شوند.


   تعداد بازدید: 30
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,473,135
  تعداد بازدید امروز : 33
  تعداد بازدید دیروز : 345
  آخرین به روزرسانی : 12:06  1399/03/10
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.