• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 23
   کد: 182731
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
   در دیدار نماینده مجلس خبرگان رهبری با شهردار منطقه ثامن مشهد مطرح شد:

   کیفیت ارائه خدمات در مشهد مقدس به ویژه در اطراف حرم مطهررضوی، در میان همسایگان ما زبانزد و باعث افتخار است

   آیت الله دکتر محمدهادی عبدخدایی: در حوزه عمران و شهرسازی در بافت اطراف حرم مطهر رضوی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که باید برای عموم مردم تبیین شود / نگاه‌ها و قضاوت‌های متعصبانه صرف درباره قدمت‌دار بودن عمر ابنیه بدون در نظر گرفتن ارزش معماری آنها مطلوب نیست.
   «سید‌مصطفی نعمتی»، شهردار منطقه ثامن مشهد، با آیت‌الله «محمدهادی عبدخدایی»، نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری، دیدار کرد.

   «سید‌مصطفی نعمتی»، شهردار منطقه ثامن مشهد، با آیت‌الله «محمدهادی عبدخدایی»، نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری، دیدار کرد.

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن، آیت‌الله عبدخدایی در این دیدار گفت: در سال‌های اخیر در حوزه عمران و شهرسازی در بافت اطراف حرم مطهر رضوی اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است که باید برای عموم مردم تبیین شود. 

   وی اظهار کرد: درباره‌ میراث فرهنگی مانند کشورهای پیشرو در این حوزه باید به بافت‌ها و بناهای واجد ارزش تاریخی و با معماری‌های برجسته توجه شود. نگاه‌ها و قضاوت‌های متعصبانه صرف درباره قدمت‌دار بودن عمر ابنیه بدون در نظر گرفتن ارزش معماری آنها مطلوب نیست. 

   نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و دبیر علمی همایش بین المللی امام رضا(علیه السلام) ادامه داد: نظافت و خدمات شهری در حال انجام در مشهد مقدس و به ‌ویژه در اطراف حرم مطهر رضوی در میان همسایگان ما زبانزد و باعث افتخار است و این امر در همایش بین‌المللی امام رضا (ع) و گفت‌وگوی ادیان که اخیرا به همت آستان قدس رضوی و با حضور نمایندگان کشورهای مختلف صورت گرفت، مشهود بود.

    آیت‌الله عبدخدایی در پایان با بیان اینکه ما پایبند به ارزش های اسلامی هستیم، و لذا خدماتی مانند احداث خیابان ها و گذرگاه های جدید که در راستای تسهیل تردد زائران و مجاوران در اطراف حرم مطهررضوی انجام شده قابل تقدیر است، تاکید کرد: رضایت مردم و رعایت عدالت در رفتار با شهروندان همواره باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

    

   تعداد بازدید: 23
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,473,190
  تعداد بازدید امروز : 88
  تعداد بازدید دیروز : 345
  آخرین به روزرسانی : 12:06  1399/03/10
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.