• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 91
   کد: 179534
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی مشهد در جمع سرمایه گذاران بافت پیرامون حرم مطهررضوی عنوان کرد:

   حمایت شورای پنجم و مدیریت شهری از سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشهد

   فعال شدن انجمن کارآفرینان موجب ایجاد مزیتی خوب در منطقه ثامن مشهد شده و سبب خارج‌شدن مجریان پروژه‌ها از بمب‌بست‌های بر سر راه خواهد شد.
   حمایت شورای پنجم و مدیریت شهری از سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشهد

   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی مشهد از حمایت شورای پنجم و مدیریت شهری از سرمایه‌گذاران پروژه‌های مشهد خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد، احمد نوروزی در نشست مشترک با مدیران شهری و استانی با سرمایه‌گذاران بافت پیرامون حرم مطهر رضوی عنوان کرد: در جلسه اخیر شورای شهر مشهد موضوع تشکیل انجمن سازندگان پروژه‌های بافت پیرامون حرم مطهر رضوی به تصویب رسید که و امیدواریم با تعاملات خوب میان مدیران شهری و سرمایه‌گذاران شاهد نتایج مطلوب و درخشان در این زمینه باشیم.
   وی افزود: فعال شدن انجمن کارآفرینان موجب ایجاد مزیتی خوب در منطقه ثامن مشهد شده و سبب خارج‌شدن مجریان پروژه‌ها از بمب‌بست‌های بر سر راه خواهد شد.
   رییس کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های شورای اسلامی مشهد گفت: مشارکت سرمایه‌گذاران در ساخت پروژه‌های شهری ارزشمند است و در همین راستا شورای پنجم از روز نخست فعالیت خود تاکید ویژه بر جذب سرمایه‌گذاران در امر مشارکت در پروژه‌های شهری داشته و مدیریت شهری در این مسیر حمایت لازم از فعالان در امر توسعه شهر خواهد داشت.
   نوروزی ادامه داد: فراهم‌آوردن تسهیلات تردد زائران و مجاوران امام رضا(ع) و همچنین بازگشایی مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی از جمله اولویت‌های مدیریت شهری است.
   به گفته وی شهردار مشهد نیز در بهره‌برداری هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها مصمم است و در بازدید اخیر خود از سطح منطقه ثامن بر این مهم تاکید داشته است.

   تعداد بازدید: 91
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,469,081
  تعداد بازدید امروز : 334
  تعداد بازدید دیروز : 455
  آخرین به روزرسانی : 17:32  1399/03/06
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.