• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 76
   کد: 178928
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
   در راستای کنترل ترافیک و تسهیل تردد زائران و مجاوران حرم مطهررضوی انجام شد؛

   اجرای بالغ بر12 هزار متر طول خط کشی محوری در خیابان های پیرامون حرم مطهررضوی

   افزایش تابلوهای مسیر نما و نصب 30 عدد تابلو ترافیکی در سطح معابر و خیابان‌های منطقه از دیگر اقداماتی است که با توجه به آغاز فصل تابستان و افزایش حضور زائران و گردشگران در مشهد، جهت تسهیل تردد وسائط نقلیه در خیابان‌های منتهی به حرم رضوی اجرا شده است.
   اجرای بالغ بر12 هزار متر طول خط کشی محوری در خیابان های پیرامون حرم مطهررضوی

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس،سید مصطفی نعمتی شهردار منطقه ثامن در خصوص این خبر گفت: ایمن سازی معابر، کنترل و روان سازی ترافیک خیابان ها و معابر پیرامون حرم مطهررضوی با نصب علائم ترافیکی و هشدار دهنده و سایر ملزومات ترافیکی در جهت کاهش حوادث رانندگی برای شهروندان منطقه و زائران بارگاه منور رضوی از مسائل همیشگی مورد توجه شهرداری منطقه ثامن است.

    

   وی افزود: در همین راستا از ابتدای سال جاری و پس از اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت برخی معابر، خط کشی بیش از 11هزار و پانصدوپنجاه متر طول از خیابان های شهید اندرزگو،نواب صفوی،آیت الله خزعلی(ره) و همچنین بلوار شهید حاجی حسنی کارگر و بلوار جدیدالاحداث رضوان انجام شده است و خط کشی خیابان آیت الله شیرازی(ره) که به تازگی بهسازی آسفالت آن اجرا شده نیز ظرف چند هفته آینده در برنامه اجرا قرار دارد.

    

   شهردار منطقه ثامن تصریح کرد: با توجه به لزوم رعایت قوانین و احقاق حقوق شهروندان و عابران پیاده، 62 متر مربع خطکشی عرضی در محل گذرگاه عابر پیاده نیز صورت گرفت.

    

   وی خاطرنشان کرد: افزایش تابلوهای مسیر نما و نصب 30 عدد تابلو ترافیکی در سطح  معابر و خیابان‌های منطقه از دیگر اقداماتی است که با توجه به آغاز فصل تابستان و افزایش حضور زائران و گردشگران در مشهد مقدس،جهت تسهیل تردد وسائط نقلیه در خیابان های منتهی به حرم رضوی اجرا شده است.

    

    

   تعداد بازدید: 76
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,468,964
  تعداد بازدید امروز : 217
  تعداد بازدید دیروز : 455
  آخرین به روزرسانی : 17:32  1399/03/06
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.