• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 57
   کد: 177395
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
   رییس کمیسیون حقوقی وعضو کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهدمقدس در نشست با ساکنان محلات نوغان و تپ‌المحله خبرداد؛

   پیگیری جدی مدیریت شهری مشهد برای تحقق 1400 میلیارد تومان اوراق مشارکت

   عضو کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهدمقدس گفت: به منظور گره‌گشایی از طرح مذاکرات متعددی از سوی اعضای شورا و مدیران شهری با نمایندگان مجلس، اعضای هیات دولت و ... انجام شده است که اکنون 350 میلیارد تومان اوراق مشارکت قابلیت فروش و انتشار پیدا کرده و پیگیر تحقق 1400 میلیارد تومان اوراق مشارکت دیگر نیز هستیم.
   پیگیری جدی مدیریت شهری مشهد برای تحقق 1400 میلیارد تومان اوراق مشارکت

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهدمقدس، سیدمحسن حسینی پویا در نشست صمیمی اعضای کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد و مدیرمنطقه ثامن با اهالی محلات نوغان و تپ‌المحله، اظهارکرد: طرح اجرایی در بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی اشتباهات زیادی داشته و جزو منتقدان این طرح هستم.

   وی با بیان اینکه رویکرد اصلاحی نسبت به بافت آغاز شده و حال میتوانیم نظاره‌گر باشیم و یا وارد عمل شویم، گفت: شورای پنجم شهر مشهد مصمم به اجرای این طرح است؛ طرحی که سالانه تنها 2 درصد پیشرفت داشته و ساکنان را مستاصل کرده است.

   حسینی پویا خاطرنشان کرد: در گذشته تملک اراضی به صورت متفرقه انجام شده و منابع مالی شهرداری که باید صرف اقدامات زیرساختی می‌شده، به نحو دیگری هزینه گردیده است.

   وی در پاسخ به گلایه شهروندان مبنی بر تعدد و تکثر واحدها و پروژه های تجاری گفت: هزینه اجرای طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامونی حرم باید از خود طرح تامین شود لذا چنین واحدهای تجاری شکل گرفته است.

   عضو کمیته نظارتی شماره 4 شورای شهر مشهد با بیان اینکه به منظور گره‌گشایی از طرح مذاکرات متعددی از سوی اعضای شورا و مدیران شهری با نمایندگان مجلس، اعضای هیات دولت و ... انجام شده است، تصریح کرد: اکنون 350 میلیارد تومان اوراق مشارکت قابلیت فروش و انتشار پیدا کرده و پیگیر تحقق 1400 میلیارد تومان اوراق مشارکت دیگر نیز هستیم.

   حسینی پویا درخصوص امنیت حاکم بر منطقه نیز اظهارکرد: پیش از فعالیت دوره جدید مدیریت شهری به دلیل باز بودن کارگاه های ساختمانی و عدم سازماندهی، شرایط نامناسبی در این خصوص شاهد بودیم که خوشبختانه با تمهیدات پیش‌بیتی شدههمچون افزایش روشنایی معابر در یک سال و نیم اخیر سطح امنیت ارتقا پیدا کرده و تعاملات خوبی هم با نیروی انتظامی داشته ‌ایم.

   تعداد بازدید: 57
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,473,567
  تعداد بازدید امروز : 465
  تعداد بازدید دیروز : 345
  آخرین به روزرسانی : 12:06  1399/03/10
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.