• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 51
   کد: 175217
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
   در راستای بازگشایی بلوار رضوان و به منظور پیشگیری از حوادث ترافیکی در حال اجراست؛

   احداث 400 متر آیلند میانی در خیابان شهید محسن کاشانی

   عملیات جدول گذاری این آیلند در امتداد خیابان شهید محسن کاشانی،حد فاصل تقاطع خیابان آیت الله بهجت(ره) و خیابان شهید محسن کاشانی (چهارراه زرینه) تا کاشانی 8، به طول تقریبی 400 متر در حال اجرا است.
   احداث 400 متر آیلند میانی در خیابان شهید محسن کاشانی


   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن،سید فرهاد حجازی معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ثامن از اجرای آیلند میانی خیابان شهید محسن کاشانی،با هدف کنترل ترافیک و پیشگیری از مخاطرات احتمالی با توجه به بازگشایی بلوار رضوان خبر داد.

   حجازی ضمن اعلام این خبرتصریح کرد:با توجه به اینکه عملیات اجرایی بولوار رضوان یکی از خیابان های جدید الاحداث در طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهررضوی،که با هدف تسهیل تردد و دسترسی آسان زائران و مجاوران حرم مطهررضوی از راه آهن تا حرم مطهر،یعنی بلوار رضوان از مرکز محله دریادل(کاشانی12) تا تپل محله رو به اتمام است و با توجه نظر کارشناسان سازمان ترافیک شهرداری مشهد ضرورت انجام تغییراتی در ساختار خیابان شهید کاشانی اعلام شد.

   حجازی افزود:این ضرورت هم به این جهت اعلام شد که قبلا ورودی خیابان کاشانی12 به مسیر اصلی خیابان شهید کاشانی، به عنوان یک معبر فرعی، حجم کمتری از تردد وسایل نقلیه را متحمل بود اما پس از بهره برداری از بلوار رضوان با عرض 35 متر که یکی از مسیرهای اصلی اطراف حرم محسوب می شود،به طور یقین این حجم ترافیکی افزایش خواهد یافت.

   معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ثامن گفت:بر همین اساس در راستای بازگشایی بلوار رضوان و به منظور کنترل بار ترافیکی و پیشگیری از حوادث ترافیکی احتمالی،عملیات جدول گذاری آیلند میانی در امتداد خیابان شهید محسن کاشانی،حد فاصل تقاطع خیابان آیت الله بهجت(ره) و خیابان شهید محسن کاشانی(چهارراه زرینه) تا کاشانی 8، به طول 400 متر و با هزینه ای بالغ بر 2میلیارد ریال در حال اجرا است.

   وی در پایان خاطر نشان کرد:احداث آیلند میانی خیابان کاشانی تا پایان هفته جاری به پایان خواهد رسید و به این ترتیب هر دو لاین بلوار رضوان زیر بار ترافیک رفته و دسترسی زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی از راه آهن تا حرم را تسهیل می نماید.   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,359,831
  تعداد بازدید امروز : 960
  تعداد بازدید دیروز : 2,080
  آخرین به روزرسانی : 16:03  1398/09/03
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.