• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 51
   کد: 174483
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
   با حضور استاندار، اعضای شورای شهر و شهردار مشهد صورت گرفت؛

   بررسی بافت پیرامونی حرم مطهر، کمربند جنوبی، رونق ساخت و ساز و طرح های تفصیلی

   در این مورد از گذشته مصوباتی وجود داشته و براساس آن سرمایه گذاری هایی شکل گرفته و افرادی دارای حقوق مکتسبه شده اند لذا در طرح های جدید رعایت حقوق مکتسبه افراد باید مورد توجه قرار گیرد که قول داده شد این مسئله پیگیری و سرمایه گذاری های مورد نظر از حالت توقف خارج شوند.
   بررسی بافت پیرامونی حرم مطهر، کمربند جنوبی، رونق ساخت و ساز و طرح های تفصیلی

   بررسی بافت پیرامونی حرم مطهر، کمربند جنوبی، رونق ساخت و ساز و طرح های تفصیلی،درجلسه مشترکی با حضور استاندار، اعضای شورای شهر و شهردار مشهد

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه قامن مشهد مقدس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید قربانی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی در حاشیه این جلسه که ظهر امروز برگزار شد، گفت: در این جلسه برخی از درخواست های شورای شهر و شهرداری مشهد مطرح شد تا با توجه به انگیزه به وجود آمده ناشی از اقدامات اقتصادی استاندار در استان، برخی از موانع بر سر راه ساخت و ساز شهرداری مشهد رفع و مسائل مرتبط با سرمایه گذاری در شهر مشهد نیز برطرف شود.
   وی با بیان اینکه مسائل مربوط به بافت پیرامون اطراف حرم مطهر رضوی یکی دیگر از موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه در این مورد از گذشته مصوباتی وجود داشته و براساس آن سرمایه گذاری هایی شکل گرفته و افرادی دارای حقوق مکتسبه شده اند لذا در طرح های جدید رعایت حقوق مکتسبه افراد باید مورد توجه قرار گیرد که قول داده شد این مسئله پیگیری و سرمایه گذاری های مورد نظر از حالت توقف خارج شوند.
   وی تصریح کرد: همچنین در این جلسه گزارشی ازموانع و مشکلات کمربند جنوبی از سوی شهردار و اعضای شورای شهر به استاندار ارائه و بنا شد در قالب یک طرح هماهنگ شده با رعایت نکات محیط زیستی این موضوع در دستور کار شهرداری قرار بگیرد.
   قربانی گفت: موضوع دیگری که در جلسه شهردار و اعضای شورای شهر با استاندار مورد بررسی قرار گرفت طرح های پهنه بندی ویژه حریم مشهد بود که در این راستا نیز مقرر شد در چند ماه آینده این موضوع توسط شهرداری و با نظارت راه و شهرسازی اجرایی شود.
   مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی افزود: همچنین بلندمرتبه سازی و طرح های تفصیلی مشهد یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شد.

   تعداد بازدید: 51
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,473,636
  تعداد بازدید امروز : 534
  تعداد بازدید دیروز : 345
  آخرین به روزرسانی : 12:06  1399/03/10
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.