• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 68
   کد: 144271
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۱
   سیدمصطفی نعمتی در نشست مردمی مسئولین دستگاه های خدمت رسان منطقه ثامن:

   توسعه فضای سبز و مشارکت های مردمی دو اولویت شهرداری منطقه ثامن

   ناکارآمدی شیوه های اجرایی سابق طرح بر مبنای مداخله صرف شهرداری،عامل نارضایتی شهروندان بوده است که باید بر مبنای مشارکت حداکثری مردم و سرمایه گذاران اصلاح و ادامه یابد.
   توسعه فضای سبز و مشارکت های مردمی دو اولویت شهرداری منطقه ثامن

    

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن،شامگاه چهارشنبه بیست و یکم دی ماه نشست صمیمی اعضای کمیته نظارتی شماره چهار شورا و شهردار منطقه ثامن و مسوولین دستگاه های خدمت رسان بافت پیرامون حرم مطهر رضوی با شهروندان،ساکنان و کسبه محله عیدگاه در مسجد معتمد برگزار شد.
   سید مصطفی نعمتی شهردار منطقه ثامن در ابتدای این جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه مجری طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی پرداخت و اظهار کرد: یکی از عوامل طولانی شدن اجرای طرح،ناکارآمدی کافی شیوه های اجرای آن بر مبنای مداخله صرف شهرداری بوده است که باید اصلاح و بر مبنای مشارکت حداکثری مردم و سرمایه گذاران ادامه یابد.
   وی تصریح کرد: در همین راستا به دنبال جذب مشارکت های مردمی، بخش خصوصی و سرمایه گذاران در اجرای پروژه های طرح بهسازی و نوسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی هستیم و راهکارهای اصلاح روش ها با هدف تسریع این امر را در دستور کار مجموعه مجری طرح قرار دادیم.
   شهردار منطقه ثامن در ادامه با اشاره به اینکه محیط کارگاهی منطقه و کمبود شرایط رفاهی از جمله فضای سبز،عاملی برای خروج ساکنین از منطقه بوده،گفت: حضور جمعیت ساکن در بافت است که پویایی و نشاط را برای منطقه به ارمغان می آورد و با همین نگاه و نیز باهدف ماندگاری جمعیت ساکن در بافت ،توسعه سطوح سبز پیش بینی شده در طرح جامع و همچنین تکمیل و اجرای سریع تر پروژه های رفاهی را دنبال می کنیم.
   احمد نوروزی رییس کمیسیون اقتصادی و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در ادامه با بیان اینکه عدم تمرکز گرایی در اجرای پروژه ها و نیز مشارکت حداقلی شهروندان و سرمایه گذاران بخش خصوصی در اجرای طرح،علل اصلی کندی پیشرفت آن است،تصریح کرد: امروزه بسیاری از طرح هاو پروژه های موفق شهری دنیا نتیجه مشارکت حداکثری بخش خصوصی و سرمایه گذاران است.

    

   رییس کمیته نظارتی منطقه ثامن گفت: توان و ظرفیت بالای مشارکت مردم در برهه های مختلف تاریخی نظیر انقلاب ثابت شده و اگر این توان با مدیریت شهری توام شود،نیروی محرکه اجرای اسرع طرح خواهد بود و به همین منظور مجموعه مدیریت شهری مشهد مقدس در این دوره پذیرای هرگونه همکاری با شهروندان و سرمایه گذاران است.
   تعداد بازدید: 68
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,114,449
  تعداد بازدید امروز : 500
  تعداد بازدید دیروز : 460
  آخرین به روزرسانی : 16:26  1397/09/26
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.