• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 36
   کد: 144208
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

   اصلاح فرایندهای اداری و برکراسی زدایی جزو اقدامات مهم شورا خواهد بود

   بتول گندمی: باید عاملان و مسببان اصلی ایجاد نارضایتی های شهروندان و سرمایه گذاران از عملکرد مدیران شهری و بسته بودن فضای مشارکت و سرمایه گذاری در شهر،شناسایی و کسانی که نسبت به حقوق مردم تعلل نموده اند معرفی شوند.
   اصلاح فرایندهای اداری و برکراسی زدایی جزو اقدامات مهم شورا خواهد بود

    

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس، بتول گندمی،رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، در دومین نشست فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه اقتصادی منطقه ثامن که با حضور جمعی از اعضای شورا و مدیران شهری مشهد برگزار شد، اظهارکرد: بسیار خرسندم که بعد از پنج ماه از آغاز فعالیت پنجمین دوره از مدیریت شهری جدید مشهد، در نشستی شرکت کرده‌ام که حاضران نسبت به شهردار منتخب منطقه ابراز خرسندی و رضایت می‌کنند.
   گندمی با بیان اینکه توانایی بالای مدیریت مهندس نعمتی، سازمان زمین خورده عمران را در دوره نخست شورای شهر مشهد احیا و از شرایط نابه سامانش خارج کرد، افزود: امیدواریم این رضایت عمومی از مجموعه مدیران شهری در تمام مناطق شهرداری گسترش پیدا کند و دغدغه شهروندان و سرمایه‌گذاران برطرف شود.
   وی با اشاره به سخنان انتقادی تعدادی از حاضران در جلسه که نسبت به شرایط گذشته گله مند بودند و از بسته بودن فضای سرمایه‌گذاری در پروژه های شهری مشهد مقدس نارضایتی داشته‌اند،اظهار کرد: باید عاملان و مسببان اصلی ایجاد نارضایتی های شهروندان و سرمایه گذاران از عملکرد مدیران شهری و بسته بودن فضای مشارکت و سرمایه گذاری در شهر،شناسایی و کسانی که نسبت به حقوق مردم تعلل نموده اند معرفی شوند.
   رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهدمقدس ضمن تاکید بر لزوم پرهیز اعضای شورا از مرعوب جو سیاسی قرار گرفتن، اظهار کرد: نباید اجازه دهیم که جو سیاسی خاصی بر مجموعه مدیریت شهری حاکم شود و مردم بواسطه این امر متضرر شوند.
   گندمی با بیان اینکه گفتمان حاکم بر حوزه سرمایه‌گذاری نیازمند تغییر یافتن است، تصریح کرد: افزایش رونق کسب و کار ، افزایش اشتغال ، شادابی محیطی ، رضایت شهروندان ، امیدواری و رونق اقتصادی برای همگان را در پی خواهد داشت.
   وی خاطرنشان کرد: کمیسیون امور اقتصادی، سرمایه‌گذاری و مشارکت های شورا در این خصوص نقش پررنگی را ایفا می‌کند؛ این کمیسیون باید در جهت بروکراسی‌زدایی گام بردارد چرا که باعث تاسف است پروژه‌ای با 5 سال تاخیر در پیشرف روبرو شود.

    

   عضو شورای پنجم شهر مشهد بروکراسی زدایی و اصلاح فرایندهای اداری را جزو اولویت های مهم شورای پنجم برشمرد و ابراز امیدواری کرد با اقدامات این شورا رضایت و اطمینان شهروندان و سرمایه گذاران را جلب کنیم. 
   تعداد بازدید: 36
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,114,131
  تعداد بازدید امروز : 182
  تعداد بازدید دیروز : 460
  آخرین به روزرسانی : 13:29  1397/09/25
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.