• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 38
   کد: 141714
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن تشریح کرد:

   ویژه برنامه های هفته وحدت در مجاورت امام رأفت

   شاخص ترین این برنامه ها شامل: برگزاری لیگ فوتسال (جام وحدت) ویژه کارکنان شهرداری منطقه ثامن با همکاری پایگاه بسیج منطقه، فضاآرائی معابر اصلی منتهی به حرم مطهررضوی با استفاده از پرده های بیرقی،ستونی به تعداد 500 عدد و ریسه ی الوان به متراژ 6000 متر و همچنین برپایی جشن بزرگ پیامبرمهربانی در مجموعه ورزشی وحدت است.
   ویژه برنامه های هفته وحدت در مجاورت امام رأفت

    

   معاون فرهنگی واجتماعی  شهرداری منطقه ثامن ، ویژه برنامه های فرهنگی هفته وحدت را در این منطقه تشریح کرد
   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن، مهدی دانشمند معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن ضمن تبریک ایام میلاد با سعادت پیامبر ختمی مرتبت حضرت رسول اکرم(ص) اظهارکرد: بیش از 10عنوان برنامه متنوع فرهنگی و مذهبی در سطح منطقه ثامن برگزار شده و یا در دست اجرا می باشد.
    
   دانشمند شاخص ترین این برنامه ها را شامل: برگزاری لیگ فوتسال (جام وحدت) ویژه کارکنان شهرداری منطقه ثامن با همکاری پایگاه بسیج شهیدمطهری شهرداری منطقه ثامن، فضاآرائی معابر اصلی منتهی به حرم مطهر رضوی در قالب پرده های بیرقی ، ستونی به تعداد 500 عدد و ریسه ها ی پارچه ای الوان به متراژ 6000 مترطول و همچنین برپایی جشن بزرگ پیامبرمهربانی در مجموعه ورزشی وحدت عنوان کرد.
    
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن به برنامه های مشارکتی که با همکاری شوراهای اجتماعی محلات،مدارس و مساجد سطح منطقه برگزار می شوند اشاره و تصریح کرد: مسابقات خوشنویسی و خطاطی با موضوع احادیث و روایات پیامبر اکرم(ص) که در مدارس منطقه در حال برگزاری است، جشن های محلی پیامبر رحمت و پاتوق های سرود در بوستان ها،مساجد و سایر اماکن پیرامون حرم مطهر رضوی و محفل شب قرآنی در خانه موزه شهیدان دهنوی از این دست برنامه های پیش بینی شده در این ایام خواهد بود.
    

    

   وی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود بیش از 2000نفر زائر و مجاور، در ویژه برنامه های فرهنگی و مذهبی هفته وحدت در منطقه ثامن مشارکت داشته باشند.
   تعداد بازدید: 38
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,069,036
  تعداد بازدید امروز : 570
  تعداد بازدید دیروز : 932
  آخرین به روزرسانی : 12:57  1397/07/29
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.