• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 68
   کد: 133324
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۲۱

   بازدید مشاور شهردار مشهد از عملیات اجرایی شارستان قطاع 4 + گزارش تصویری

   مجید پیراسته،رئیس حوزه و مشاور شهردار مشهد مقدس در منطقه ثامن حضور یافت و پس از بازدید از عملیات اجرایی شارستان رضوی قطاع 4، در جریان مراحل تکمیل و اجرای آن قرار گرفت.
   بازدید مشاور شهردار مشهد از عملیات اجرایی شارستان قطاع 4   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن،صبح امروز مجید پیراسته رئیس حوزه و مشاور شهردار مشهد مقدس در منطقه ثامن حضور یافت و پس از بازدید از عملیات اجرایی شارستان رضوی در قطاع 4، در جریان مراحل تکمیل و اجرای آن قرار گرفت.
   مرادیان مقدم مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن با اعلام این خبر اظهار کرد: محمود عیدی شهردار منطقه ثامن ومعاونان و مسوولین فنی و اجرایی،محیط زیست و خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک و فضای سبز منطقه در این بازدید پیراسته را همراهی می کردند.
   وی با بیان این که  با تلاش مجاهدانه و مستمر نیروهای خدوم شهرداری منطقه ثامن، عملیات اجرایی بلوار شهید شوشتری(شارستان) قطاع4 ،با سرعت مطلوبی در حال اجراست افزود: با توجه به اینکه بناداشتیم در ایام با سعادت دهه کرامت از این مسیر بهره برداری کنیم،اما بنا به دلایل فنی با کمی تاخیر امیدواریم با همت تلاش گران و خادمان شهربهشت، تا پایان مرداد و هفته اول شهریور شاهد بهره برداری از این محور حائذ اهمیت باشیم.
   شایان ذکر است که شارستان قطاع 4،خیابان شهید نواب صفوی را به بلوار شهدای حج و نهایتا میدان 17شهریور متصل می نماید و با توجه به اینکه در امتداد شارستان قطاع 3(حدفاصل خیابان طبرسی و خیابان نواب صفوی) قرار دارد، پس از تکمیل و بهره برداری تاثیر به سزایی در کاهش حجم ترافیک در بافت پیرامون حرم مطهر رضوی خواهد داشت.

    

    

   تعداد بازدید: 68
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 999,913
  تعداد بازدید امروز : 30
  تعداد بازدید دیروز : 521
  آخرین به روزرسانی : 23:24  1397/04/24
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.