• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 49
   کد: 133198
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹

   ۸ متکدی در طول شبانه روز جمع آوری و ساماندهی می شوند

   معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن گفت: به طور میانگین در شبانه روز ۸ متکدی از منطقه ثامن شهرداری مشهد جمع آوری و ساماندهی می شوند.
   ۸ متکدی در طول شبانه روز جمع آوری و ساماندهی می شوند   به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از مشهد، محسن رهنما معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن عصر(۱۶ مرداد) در نشست خبری با اصحاب رسانه ضم گرامیداشت روز خبرنگار گفت: با توجه به وجود بارگاه منور امام رضا(علیه السلام) بستر مناسبی برای تکدی گری است لذا ما در منطقه ثامن در طول شبانه روز به طور میانگین ۸ نفر را جمع آوری و ساماندهی می کنیم.
    
   وی اظهارداشت: در سال ۷۸ آئین نامه ای در هیئت دولت برای جمع آوری و ساماندهی متکدیان به تصویب رسیده و وظایفی را برای هر کدام از دستگاهی دولتی و غیر دولتی تعریف کرده که مسئولیت ساماندهی متکدیان به فرمانداری و جمع آوری آنها را بر عهده شهرداری گذاشته است.
    
   رهنما با بیان اینکه ساماندهی متکدیان علاوه بر نهادهای فوق بر عهده کمیته امداد امام(ره)، سازمان فنی و حرفه ای و بهزیستی هم می باشد، ادامه داد: برای رفع کامل این معضل که به سیمای شهری خدشه وارد می کند و در شان شهر امام رضا(علیه السلام) نیست باید تمام دستگاههای مسئول همت مضاغفی داشته باشند.
    
   معاون اجرایی شهرداری منطقه ثامن افزود: قطاع چهارم شارستان با مساحت ۵۰ هزار متر و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان در هفته اول شهریور ماه به بهره برداری می رسد و تا کنون در مجموع ۴ قطاع شارستان ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.


   تعداد بازدید: 49
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 999,912
  تعداد بازدید امروز : 29
  تعداد بازدید دیروز : 521
  آخرین به روزرسانی : 23:24  1397/04/24
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.