• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 39
   کد: 133196
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۵/۱۹

   ۴۵۰ شهید در منطقه ثامن شناسایی شده است

   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن با اشاره به اینکه ۲۵ هزار متر نقاشی دیواری انجام شده است، گفت: ۴۵۰ شهید در منطقه ثامن شناسایی شده است.
   ۴۵۰ شهید در منطقه ثامن شناسایی شده است


   به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از مشهد، مهدی دانشمند معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ثامن مشهد عصر(۱۶ مرداد) در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: رویکرد ما در حوزه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ثامن واگذاری فعالیت های به تشکل های مردمی است که سعی کردیم با استفاده از شوراهای اجتماعی محلات ابتدا ظرفیت های فرهنگی را در ۵ محله شناسایی کنیم و سپس از ظرفیت های و پتانسیل آنها استفاده نماییم.

    
   وی با اشاره به اینکه در ۲ سال گذشته ۴ زمین ورزشی روباز به نمساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر احداث کرده ایم، افزود: بوستان های محله، مدارس، مساجد و حسینیه هایی که قابلیت داشتن لوازم ورزشی را داشت را به انواع وسایل ورزشی تجهیز کردیم و برنامه های تفریحی نظیر المپیادهای ورزشی را برگزار می نماییم.
    
   عرفانیان با بیان اینکه طرح نشانه گذاری که معرفی محلات قدیمی مشهداست را در قالب یک کار حجمی انجام داده ایم، ادامه داد: در حوزه گردشگری خانه موزه شهیدان دهنوی را در سال جاری احداث کردیم، خانه ای که ۵ شهید تقدیم انقلاب کرده است همچنین طرح خادمین افتخاری که در مناسبات ملی و مذهبی از آنها استفاده می کنیم را انجام داده ایم.
    
   معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ثامن مشهد گفت: در حوزه اجتماعی نصب پلاکاردهای افتخار برای تمامی شهدای ی که خانواده های آنان ساکن منطقه ثامن هستند انجام شده است همچنین در امور هنری نهضت نقاشی دیواری با اجرای ۲۵ هزار متر نقاشی در سال ۹۵ انجام شد و بالغ بر ۴۵۰ شهید در منطقه ثامن هم شناسایی شده است.


   تعداد بازدید: 39
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   3 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 999,910
  تعداد بازدید امروز : 27
  تعداد بازدید دیروز : 521
  آخرین به روزرسانی : 23:24  1397/04/24
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.