• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 9
   کد: 197742
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰
   شهردار منطقه ثامن خبر داد:

   کاشت بیش از 210 هزار بوته گل فصلی در بوستان ها و المان های سطح منطقه ثامن + گزارش تصویری

   سید مصطفی نعمتی،شهردار منطقه ثامن: در آستانه فصل تابستان، بیش از 210 هزار بوته انواع گل فصلی از گونه های جعفری،اطلسی،آهار،شمعدانی و... در بوستان ها،میادین،المان ها و گلدان های بتنی سطح منطقه ثامن کاشته شده است تا طراوت و زیبایی را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.
   کاشت بیش از 210 هزار بوته گل فصلی در بوستان ها و المان های سطح منطقه ثامن


   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد مقدس،سید مصطفی نعمتی با بیان اینکه توسعه فضای سبز یکی از مهمترین نمودهای عملکرد شهرداری ها به شمار می رود،اظهار کرد: ایجاد و گسترش فضای سبز شهری ضمن زیبایی بخشیدن به سیمای شهر و ارتقاء کیفیت زندگی اجتماعی، نقش قابل توجهی در تقویت روحیه و شادابی شهروندان دارد.

   وی افزود: به همین منظور با توجه به شرایط ویژه بافت پیرامون حرم مطهررضوی، اقدامات ویژه ای در منطقه ثامن صورت گرفته، که از آن جمله می توان به جانمایی بیش از 650 عدد فلاورباکس و گلدان بزرگ بتنی و 200 عدد فلاورباکس مستطیلی استیکردار، و همچنین حدود 50 عدد المان های موضوعی با ترکیب گل،در راستای جبران بخشی از کسری فضای سبز مورد نیاز منطقه اشاره کرد، که به نوعی بیشترین میزان فلاورباکس موجود در سطح یک منطقه شهری در مشهد مقدس محسوب می شود.

   نعمتی تصریح کرد: با توجه به اینکه این سازه های پرتابل باید به وسیله گل های فصلی تزیین شوند، معمولا با آغاز فصل جدید و همزمان با کاشت گل در بوستان های سطح منطقه،نسبت به تعویض و کاشت گل جدید در ان ها اقدام می شود.

   شهردار منطقه ثامن گفت: اکنون نیز در آستانه فصل تابستان، بیش از 210 هزار بوته انواع گل فصلی از گونه های جعفری،اطلسی،آهار،شمعدانی و... در بوستان ها،میادین،آیلند میانی بولوارها،المان ها و  گلدان های بتنی، سطح منطقه ثامن کاشته شده است تا طراوت و زیبایی را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.

    

   تعداد بازدید: 9
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,468,145
  تعداد بازدید امروز : 266
  تعداد بازدید دیروز : 342
  آخرین به روزرسانی : 16:37  1399/02/30
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.