• بخشهای خبری
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 196
   کد: 45620
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۳/۰۶/۰۴
   ضمیری تاکید کرد:

   ضرورت همکاری شهرداری و بسیج در جهت خدمت رسانی به زائران

   شهردار منطقه ثامن مشهد خواستار همکاری و تعامل سازنده بین شهرداری و بسیج در راستای خدمت رسانی بیشتر به زائرین و مجاورین شد.
   ضرورت همکاری شهرداری و بسیج در جهت خدمت رسانی به زائران

    به گزارش روابط عمومی منطقه ثامن شهرداری مشهد، حمید ضمیری، شهردار منطقه ثامن مشهد در جلسه مشترک بین شهرداری و بسیج منطقه ثامن که صبح امروز در محل شهرداری ثامن برگزار شد، با تاکید بر ضرورت همکاری و تعامل با نهادهای انقلابی و اسلامی از جمله بسیج که پیشانی نظام محسوب می شود، گفت: منطقه ثامن هیچ محدودیتی برای همکاری با بسیج ندارد.

   وی بر برگزاری جلسات کاری مشترک بین این دو مجموعه تاکید کرد و خواستار همکاری و تعامل سازنده این دو نهاد در راستای خدمت رسانی بیشتر به زائرین و مجاورین شد.

   ذوالفقاری، مسئول بسیج منطقه ثامن نیز با اعلام آمادگی این مجموعه برای همکاری با شهرداری ثامن در تمام ابعاد فرهنگی و مذهبی گفت:  از تمام توان خود در این مسیر استفاده خواهیم کرد.

   همچنین حجت الاسلام علیرضا عابدینی، مشاور فرهنگی شهردار منطقه ثامن با اشاره به جمله ای از امام خمینی(ره) که «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود»، اظهار کرد: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی باید بسیج با نگاه جهادی در عرصه های فرهنگی و اجتماعی وارد شود تا بتوان فرهنگ ناب اسلامی را در بین زائرین و مجاورین گسترش داد.

   سیدمحمد میرشفیعی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی شهرداری منطقه ثامن مشهد نیز با اعلام آمادگی مشارکت این واحد با بسیج در اجرای برنامه ها بیان کرد: هم اکنون معاونت فرهنگی شهرداری منطقه ثامن با کمیته عفاف و حجاب که زیر نظر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بسیج است، همکاری دارد. 

   تعداد بازدید: 196
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • سایت های مرتبط
 • آمار بازدید
  مجموع بازدیدها : 1,473,037
  تعداد بازدید امروز : 280
  تعداد بازدید دیروز : 476
  آخرین به روزرسانی : 12:06  1399/03/10
 • تماس با شهرداری منطقه ثامن مشهد
 • تلفن : 33687006-051
  فکس : 3669928-051
  رایانامه : samen.mashhad@manmail.ir
  آدرس :مشهد- ابتدای خیابان نواب صفوی 
  سامانه پیامکی : 1000808
  تلفن مستقیم روابط عمومی : 33671200-051

 • کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری منطقه ثامن مشهد می باشد.